Як вигідно продавати арештоване майно на електронних майданчиках

Влада давно хотіла прийняти рішення про арешт арештованого майна. За старою процедурою таке майно було продано з аукціону, але не було чітких умов, правил та відкритої процедури для всієї процедури. Ціни навмисно знижуються, щоб уникнути скорочення майна, розкрадання та часто викупу клієнтів. Загалом, вся стара система була вразлива до корупції і часто використовувалась.

Тому на Prozorro.Prodazhi https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property було розпочато проект продажу відкритого Інтернет-аукціону придбаного майна.

Чому я вибрав Prozorro.Sales

Ця система була створена у 2016 році Міністерством економіки та торгівлі, Єдиним фондом гарантування вкладів та Національним банком. Ідея системи полягає у відкритті пропозицій для широкого кола покупців, пропонуючи чіткі правила конкурентоспроможності, відкритості, прозорості, ефективності, спрямованості та пропозиції.

Продаж майна, придбаного через Prozorro, має на меті надати кожному українцеві можливість робити прозорі пропозиції та купувати майно на тих самих умовах. Це також зможе зменшити провадження у справі про банкрутство та залучити заморожені активи, що в кінцевому підсумку призведе до повернення коштів до державної казни.

Prozorro.Sales працює, спираючись на автоматизовані системи, які не потребують втручання людини, що допомагає запобігти будь-яким людським факторам, які можуть позитивно вплинути на процес торгів. Тому платформа Prozorro працює не тільки як база даних усіх існуючих аукціонів, але і як база даних усіх аукціонів.

Візьміть участь в аукціоні на Prozorro.Sales

Для участі потрібно спочатку зареєструватися на одній із 50 афілійованих торгових платформ Prozorro. Це офіційні та акредитовані торгові платформи, які є партнерами Prozorro та надають якісні послуги учасникам та покупцям.

Електронна пропозиція на виконавче виробництво

Відповідно до законодавства України існує кілька варіантів продажу придбаного майна, крім цього воно обмежується або виключається із Цивільного кодексу, будь то цінні папери чи дорогоцінні каменій та вироби з металу. Першим варіантом продажу придбаного майна є аукціон, на якому встановлюється фіксована ціна на акцію, що продається. Виграє особа, яка оплатить покупку після того, як зробила першу ставку та підтвердила. Але такий тип торгів є надзвичайно рідкісним і стосується лише предметів, оціночна вартість яких не перевищує мінімальної заробітної плати в п’ятдесят. Другий варіант — проведення регулярного аукціону, де переможець платить найвищу ціну за запропоновані коефіцієнти.